201007F191JT4E
MFR.Part #
201007F191JT4E
JLCPCB Part #
C407070
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS