1MM-R-D33-VS-00-H-TBP
MFR.Part #
1MM-R-D33-VS-00-H-TBP
JLCPCB Part #
C3319980
Package
SMD,P=1mm
Description
-55℃~+125℃ 1A 1mm 1mm 2 3.3mm 30V 66P Copper alloy Square Hole Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1mm Female Headers ROHS