1206W4F240LT5E
MFR.Part #
1206W4F240LT5E
JLCPCB Part #
C37599
Description
-55℃~+155℃ 200V 240mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS