IPL60R360P6SATMA1
MFR.Part #
IPL60R360P6SATMA1
JLCPCB Part #
C3290178
Package
ThinPAK-8(5x6)
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.01nF 11.3A 22nC@10V 30W 360mΩ@10V 4.5V 47pF 600V ThinPAK-8(5x6) MOSFETs ROHS