IPL65R195C7AUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPL65R195C7AUMA1
JLCPCB Part #
C3289359
Package
VSON-4
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.15nF@400V 12A 195mΩ@2.9A,10V 23nC@10V 4V@290uA 650V 75W VSON-4 MOSFETs ROHS