IPL65R230C7AUMA1
MFR.Part #
IPL65R230C7AUMA1
JLCPCB Part #
C3289354
Package
VSON-4
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 10A 20nC@10V 230mΩ@2.4A,10V 4V@240uA 650V 67W 996pF@400V VSON-4 MOSFETs ROHS