BSZ011NE2LS5IATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSZ011NE2LS5IATMA1
JLCPCB Part #
C3289322
Package
TSDSON-8
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.1mΩ@20A,10V 2.1W、69W 25V 2V@250uA 3.4nF@12V 35A、40A 50nC@10V TSDSON-8 MOSFETs ROHS