IPBE65R230CFD7AATMA1
MFR.Part #
IPBE65R230CFD7AATMA1
JLCPCB Part #
C3289307
Package
TO-263-7-3-10
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.044nF 11A 17pF 230mΩ@10V 23nC@10V 4.5V 63W 650V TO-263-7-3-10 MOSFETs ROHS