IPW65R019C7FKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPW65R019C7FKSA1
JLCPCB Part #
C3289060
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 19mΩ@58.3A,10V 215nC@10V 446W 4V@2.92mA 650V 75A 9.9nF@400V TO-247-3 MOSFETs ROHS