IPA60R099C6XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPA60R099C6XKSA1
JLCPCB Part #
C3289010
Package
TO-220-FP
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 119nC@10V 154pF 154pF 2.66nF 3.5V 35W 37.9A 600V 99mΩ@10V N-Channel TO-220-FP MOSFETs ROHS