IPC100N04S52R8ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPC100N04S52R8ATMA1
JLCPCB Part #
C3288876
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 2.6nF 3.4V 3.4mΩ@7V 40V 45nC@10V 45pF 730pF 75W N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS