IPN50R650CEATMA1
MFR.Part #
IPN50R650CEATMA1
JLCPCB Part #
C3288800
Package
SOT-223-3
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 15nC@10V 3.5V@150uA 342pF@100V 500V 5W 650mΩ@1.8A,13V 9A SOT-223-3 MOSFETs ROHS