IPD80P03P4L07ATMA2
MFR.Part #
IPD80P03P4L07ATMA2
JLCPCB Part #
C3279075
Package
TO-252-3-11
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 2V@130uA 30V 5.7nF@25V 6.8mΩ@80A,10V 80A 80nC@10V 88W P-Channel TO-252-3-11 MOSFETs ROHS