IPW65R230CFD7AXKSA1
MFR.Part #
IPW65R230CFD7AXKSA1
JLCPCB Part #
C3278922
Package
TO-247-3
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.044nF 17pF 230mΩ@10V 23nC@10V 3.5V 63W 650V 7A TO-247-3 MOSFETs ROHS