IPW60R190P6FKSA1
MFR.Part #
IPW60R190P6FKSA1
JLCPCB Part #
C3278918
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.75nF 151W 190mΩ@10V 20.2A 37nC@10V 4.5V 600V 76pF TO-247-3 MOSFETs ROHS