IPA60R230P6XKSA1
MFR.Part #
IPA60R230P6XKSA1
JLCPCB Part #
C3278878
Package
TO-220-FP
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.45nF 16.8A 230mΩ@10V 31nC@10V 33W 4.5V 600V 64pF TO-220-FP MOSFETs ROHS