IPP120P04P4L03AKSA2
MFR.Part #
IPP120P04P4L03AKSA2
JLCPCB Part #
C3278815
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 120A 136W 15nF 2.2V 234nC@10V 270pF 3.1mΩ@10V 40V 5nF P-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS