IPG20N04S4L11ATMA1
MFR.Part #
IPG20N04S4L11ATMA1
JLCPCB Part #
C3278701
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1.99nF@25V 11.6mΩ@17A,10V 2 N-Channel 2.2V@15uA 20A 26nC@10V 40V 41W TDSON-8 MOSFETs ROHS