IPC90N04S5L3R3ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPC90N04S5L3R3ATMA1
JLCPCB Part #
C3278683
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.145nF 2V 3.3mΩ@10V 38pF 40V 40nC@10V 492pF 62W 90A N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS