ISP16DP10LMXTSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
ISP16DP10LMXTSA1
JLCPCB Part #
C3278592
Package
SOT-223
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 140pF 160mΩ@10V 2.1nF 2V 3.9A 42nC@10V 44pF 5W P-Channel SOT-223 MOSFETs ROHS