APSA6R3ELL391MHB5S
MFR.Part #
APSA6R3ELL391MHB5S
JLCPCB Part #
C3275037
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 390uF 5.08A@100kHz 6.3V 8mm 8mΩ Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS