EFM32TG825F16-BGA48
MFR.Part #
EFM32TG825F16-BGA48
JLCPCB Part #
C3226645
Package
BGA-48
Description
-40℃~+85℃ 1.85V~3.8V 12bit 12bit 16KB 32 Bit 32MHz 37 4KB ARM Cortex-M3 Built-in FLASH BGA-48 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS