DD1217AS-H-1R5N=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DD1217AS-H-1R5N=P3
JLCPCB Part #
C3224306
Package
SMD,8.3x8.3mm
Description
1.5uH 15A 7.6mΩ 9.4A ±30% SMD,8.3x8.3mm Power Inductors ROHS