DD1217AS-H-330M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DD1217AS-H-330M=P3
JLCPCB Part #
C3223587
Package
SMD,8.3x8.3mm
Description
132mΩ 2.2A 3.1A 33uH ±20% SMD,8.3x8.3mm Power Inductors ROHS