LM3673TL-1.875/NOPB
MFR.Part #
LM3673TL-1.875/NOPB
JLCPCB Part #
C3190867
Package
DSBGA-5(1.5x1.2)
Description
-30℃~+85℃@(TA) 1 1.875V 2.7V~5.5V 2MHz 350mA Buck Buck Built-in Fixed Yes DSBGA-5(1.5x1.2) DC-DC Converters ROHS