MCS0630-3R3MN2
Extended
Manufacturer
PSA(Prosperity Dielectrics)
MFR.Part #
MCS0630-3R3MN2
JLCPCB Part #
C394166
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10A 28mΩ 3.3uH 6A ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS