P6SMBJ26CA-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P6SMBJ26CA-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C391602
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 14.2A 1uA 26V 28.9V 42.1V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS