0805W8J043JT5E
MFR.Part #
0805W8J043JT5E
JLCPCB Part #
C35296
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.3Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS