5.0SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
5.0SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C3036235
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 128.5A 24V 29.5V 38.9V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS