A2541HWV-S-2X4P-U-H50
MFR.Part #
A2541HWV-S-2X4P-U-H50
JLCPCB Part #
C3018655
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x4P 3A 5mm 8P Brass Gold Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2.54mm Female Headers ROHS