SSP7615-33DFR
MFR.Part #
SSP7615-33DFR
JLCPCB Part #
C3011523
Package
DFN-4(1x1)
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 3.3V 400mA 400mV@(200mA) 450nA 60dB@(1kHz) 8V Fixed Over Current Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive DFN-4(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS