CJ6211B33F
MFR.Part #
CJ6211B33F
JLCPCB Part #
C2992027
Package
DFNWB-4L(1x1)
Description
0℃~+125℃@(Tj) 1 3.3V 50uA 55mV@(100mA) 6V 700mA 80dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Short Circuit Protection Positive DFNWB-4L(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS