NTC10D-15
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
NTC10D-15
JLCPCB Part #
C2991752
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.42min 10Ω 20mW/℃ 5A 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS