HA63-6R8MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
HA63-6R8MT
JLCPCB Part #
C2991738
Package
SMD,7.6x7mm
Description
4.5A 6.8uH 60mΩ 6A ±20% SMD,7.6x7mm Power Inductors ROHS