RC-005L2002FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-005L2002FT
JLCPCB Part #
C2991667
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 15V 20kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS