NFA450V22M12.5*20 5.0TP
MFR.Part #
NFA450V22M12.5*20 5.0TP
JLCPCB Part #
C371331
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 114mA@120Hz 12.5mm 20mm 22uF 450V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS