NFC450V4.7M 8*15 3.5TP
MFR.Part #
NFC450V4.7M 8*15 3.5TP
JLCPCB Part #
C371329
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-25℃~+105℃ 15mm 3.5mm 4.7uF 42mA@120Hz 450V 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS