TC0625B1200T5J
MFR.Part #
TC0625B1200T5J
JLCPCB Part #
C2989146
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS