0603WAX2742T5E
MFR.Part #
0603WAX2742T5E
JLCPCB Part #
C2982999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS