SN760401W/16
Extended
Manufacturer
ARKLED(Wuxi ARK Tech Elec)
MFR.Part #
SN760401W/16
JLCPCB Part #
C2980911
Package
Plugin
Description
-20℃~+80℃ 0.4 16mm 2 20.1mm 3.2V 7 Segment 70mW 7mm 80mcd Common Cathode White 插件 LED Segment Displays ROHS