PI054-680MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
PI054-680MT
JLCPCB Part #
C364320
Package
SMD
Description
450mΩ 650mA 68uH SMD Power Inductors ROHS