HFD23/012-1HS
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HFD23/012-1HS
JLCPCB Part #
C2976865
Package
插件,12.5x7.5mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 12V 150mW 1A@125VAC、2A@30VDC 4 4A 5ms 5ms 60V@DC、125V@AC 960Ω A group of normally open: 1A (single throw, single contact, normally open) AgNi + Gold plated 插件,12.5x7.5mm Signal Relays ROHS