AD-BZT52C6V2S
MFR.Part #
AD-BZT52C6V2S
JLCPCB Part #
C2975789
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 150Ω 200mW 3uA 5.8V~6.6V 6.2V SOD-323 Zener Diodes ROHS