AD-BZX84C3V9
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
AD-BZX84C3V9
JLCPCB Part #
C2975630
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 3.7V~4.1V 3.9V 300mW 3uA@1V 600Ω 90Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS