AD-BZT52C16S
MFR.Part #
AD-BZT52C16S
JLCPCB Part #
C2975580
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@11.2V 15.3V~17.1V 16V 200mW 200Ω 40Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS