P6SMBJ15CA-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P6SMBJ15CA-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C360751
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 24.4V 24A 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS