TD03H5100FT
MFR.Part #
TD03H5100FT
JLCPCB Part #
C2961386
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 510Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS