S6E2C18L0AGL2000A
MFR.Part #
S6E2C18L0AGL2000A
JLCPCB Part #
C2959045
Package
LQFP-216(24x24)
Description
12bit 12bit 190 2.7V~5.5V 200MHz ARM Cortex-M4F LQFP-216(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS