S6E2CCAL0AGL2000A
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
S6E2CCAL0AGL2000A
JLCPCB Part #
C2958980
Package
LQFP-216(24x24)
Description
-40℃~+125℃ 12bit 12bit 190 2.7V~5.5V 200MHz 256KB 2MB 32 Bit ARM Cortex-M4F Built-in FLASH LQFP-216(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS