CY8C21334-24PVXAT
MFR.Part #
CY8C21334-24PVXAT
JLCPCB Part #
C2952742
Package
SSOP-20
Description
-40℃~+125℃ 16 2.4V~5.25V 24MHz 512Byte 8 Bit 8KB 8bit Built-in FLASH Others SSOP-20 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS